Calendar

Table tennis (02.12.2021 08:00 T3)

TourTableDatePlayerScorePlayer
T3 02.12.2021 12:30 Panchenko Bohdan (TT) 2:3 Kurylenko Oleh (TT)
Финал 02.12.2021 13:05 Lushchyk Andrii (TT) 3:2 Pereiaslov Andrii (TT)
Игра за 3-е место 02.12.2021 13:35 Prylepa Dmytro (TT) 3:1 Kurylenko Oleh (TT)

Table tennis (03.12.2021 08:00 T3)

TourTableDatePlayerScorePlayer
T3 03.12.2021 08:00 Kuzmenko Dmytro (TT) 1:3 Lushchyk Andrii (TT)
T3 03.12.2021 08:30 Panchenko Bohdan (TT) 1:3 Prylepa Dmytro (TT)
T3 03.12.2021 09:00 Kurylenko Oleh (TT) 0:3 Lushchyk Andrii (TT)
T3 03.12.2021 09:30 Kuzmenko Dmytro (TT) 3:2 Panchenko Bohdan (TT)
T3 03.12.2021 10:00 Kurylenko Oleh (TT) 3:1 Prylepa Dmytro (TT)
T3 03.12.2021 10:30 Panchenko Bohdan (TT) 0:3 Lushchyk Andrii (TT)
T3 03.12.2021 11:00 Kuzmenko Dmytro (TT) 0:3 Prylepa Dmytro (TT)
T3 03.12.2021 11:30 Kurylenko Oleh (TT) 1:3 Panchenko Bohdan (TT)
T3 03.12.2021 12:00 Prylepa Dmytro (TT) 1:3 Lushchyk Andrii (TT)
T3 03.12.2021 12:30 Kurylenko Oleh (TT) 2:3 Kuzmenko Dmytro (TT)
Финал 03.12.2021 13:05 Lushchyk Andrii (TT) 3:0 Prylepa Dmytro (TT)
Игра за 3-е место 03.12.2021 13:35 Panchenko Bohdan (TT) 3:1 Kuzmenko Dmytro (TT)

Team Sports (Up challenger 04.10.2021 (Volleyball) 07-00)

TourTableDatePlayerScorePlayer
V2 04.10.2021 13:00 Monakor (VOLLEYBALL) -:- Savoy (VOLLEYBALL)

Table tennis (06.12.2021 08:00 T3)

TourTableDatePlayerScorePlayer
T3 06.12.2021 08:00 Syksa Oleksandr (TT) -:- Ziakun Oleksandr (TT)
T3 06.12.2021 08:30 Zaitsev Oleksandr (TT) -:- Prylepa Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 09:00 Arzanov Dmytrii (TT) -:- Kuzmenko Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 09:30 Syksa Oleksandr (TT) -:- Prylepa Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 10:00 Kuzmenko Dmytro (TT) -:- Ziakun Oleksandr (TT)
T3 06.12.2021 10:30 Zaitsev Oleksandr (TT) -:- Arzanov Dmytrii (TT)
T3 06.12.2021 11:00 Syksa Oleksandr (TT) -:- Kuzmenko Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 11:30 Arzanov Dmytrii (TT) -:- Prylepa Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 12:00 Zaitsev Oleksandr (TT) -:- Ziakun Oleksandr (TT)
T3 06.12.2021 12:30 Syksa Oleksandr (TT) -:- Arzanov Dmytrii (TT)
T3 06.12.2021 13:00 Zaitsev Oleksandr (TT) -:- Kuzmenko Dmytro (TT)
T3 06.12.2021 13:30 Prylepa Dmytro (TT) -:- Ziakun Oleksandr (TT)
T3 06.12.2021 14:00 Syksa Oleksandr (TT) -:- Zaitsev Oleksandr (TT)
T3 06.12.2021 14:30 Arzanov Dmytrii (TT) -:- Ziakun Oleksandr (TT)
# Players 1234 W L Sets Pts
1 Latina (.
: : : 0 0 0-0 0
2 Trento (. :
: : 0 0 0-0 0
3 Kataniia (. : :
: 0 0 0-0 0
4 Bari (. : : :
0 0 0-0 0
# Players 1234 W L Sets Pts
1 Latina (.
: : : 0 0 0-0 0
2 Trento (. :
: : 0 0 0-0 0
3 Kataniia (. : :
: 0 0 0-0 0
4 Bari (. : : :
0 0 0-0 0
# Players 1234 W L Sets Pts
1 Latina (.
: : : 0 0 0-0 0
2 Trento (. :
: : 0 0 0-0 0
3 Kataniia (. : :
: 0 0 0-0 0
4 Bari (. : : :
0 0 0-0 0